با توجه به تغییر زمان سفر رئیس جمهور به استان کرمان در روز دوشنبه هفته جاری به دلیل شرایط نامساعد جوی، این سفر در روز پنجشنبه 12 بهمن انجام خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج، با توجه به تغییر زمان سفر رئیس جمهور به استان کرمان در روز دوشنبه هفته جاری به دلیل شرایط نامساعد جوی، این سفر در روز پنجشنبه 12 بهمن انجام خواهد شد.

رئیس جمهور طرح های مختلفی را افتتاح خواهند کرد

حجت الاسلام حسن روحانی و تعدادی از وزیران در این سفر ضمن دیدار و گفت و گو با مردم، طرح های مختلفی را افتتاح خواهند کرد.

بر اساس برنامه ریزی انجام شده، این سفر با ورود روحانی و هیئت همراه به فرودگاه سیرجان آغاز شده و پس از برگزاری آیین استقبال رسمی، ریاست جمهوری در استادیوم ورزشی تختی با مردم استان و سیرجان دیدار و گفت‌وگو خواهند داشت.

سفر روحانی به کرمان 12 بهمن

پس از آن روحانی عازم شرکت صنعتی و معدنی گل گهر شده و از پروژه های این شرکت بازدید و برخی از طرح های صنعتی را در نقاط مختلف استان نیز افتتاح خواهد کرد.

رئیس جمهور در ادامه این سفر در شورای اداری استان حضور خواهد یافت و پس از آن در نشست خبری با اصحاب رسانه، پاسخگوی سئوالات خبرنگاران خبرگزاری ها و نشریات استان خواهند بود.

جمعی از وزیران در این سفر به نمایندگی از رئیس دولت تدبیر و امید به شهرستان های استان سفر کرده و ضمن دیدار با مردم، طرح‌های مختلفی را نیز افتتاح خواهند کرد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج