مدیر رادیو ایران در پیامی، روز رادیو را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدجعفر محمدزاده مدیر رادیو ایران در پیامی، فرارسیدن روز رادیو و هشتاد سالگی رادیو ایران را به همه فعالان عرصه صدا تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام تبریک مدیر شبکه رادیویی ایران به این شرح است:

بنام خدا

صدای ایران را دوست دارم

من و هم نسلی‌هایم با رادیو بزرگ شده‌ایم. از کودکی با صدای رادیو بیدار و با آن بخواب می‌رفته‌ایم و در صدای دلنشین رادیو، پرواز خیال را تجربه کرده‌ایم.

شاید برخی گفته باشند که در عصر وفور و تنوع رسانه، صدای رادیو را زنگار گرفته است و کمتر شنیده می‌شود؛ بر این باور نبوده‌ام و چنین نمی‌اندیشم.

صدای رادیو اگر روی موج ایران تنظیم باشد و سبک‌سیر و عاشقانه به پرواز درآید، صدای دلنشینی در گنبد دوار به یادگار خواهد گذاشت؛ صدایی که از زبان فردوسی حماسه می‌خواند و حافظ، جهان پیر بی‌بنیاد را به سخره می‌گیرد و سعدی عاشقانه‌اش می‌سراید و مولانا در دریای بیکران اندیشگی به مهمانی تفکرش می‌برد.

رادیو بزرگ است و بزرگ خواهد ماند. اگر فریاد "الله اکبر" و "ایران ایران" را با عشق و ایمان و پیام حنجره‌های زخمی و چهره‌های زخمی را به وقت خاکریزها و از رادیو جبهه به گوش مردم برساند و امروز نیز ...

روز رادیو و آغاز هشتاد سالگی رادیو ایران را به همکارانم به‌ویژه قدیمی‌های رادیو در کنار جوانان پرنشاط و خلاق تبریک می‌گویم و یاد درگذشتگان و ستارگان پرفروغ تاریخ پرشکوه رادیو ایران را که امروز در میان ما نیستند گرامی می‌دارم و در پایان، بار دیگر می‌گویم که: رادیو را دوست دارم، در اینجا و هرکجا که "ایران" باشد و "صدای جمهوری اسلامی".

محمدجعفر محمدزاده

4 اردیبهشت 1398