موج

در گفتگو ی اختصاصی موج با برگزیده احکام جشنواره قرآن و عترت مطرح شد:

برگزیده احکام رده کارکنان جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت از تاثیرات شگرف قرآن در زندگی خود می گوید.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج همدان، بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت به میزبانی همدان در حال برگزاری است؛  این جشنواره در سه رده کارکنان، اساتید و دانشجویان، مسابقات را  برگزار کرده است؛

برگزیده احکام جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت در گفتگوی اختصاصی با موج با اشاره به فرارسیدن ماه ربیع الاول و تبریک و تهنیت به مناسبت میلاد  با سعادت حضرت محمد مصطفی(ص)، ابراز کرد: بنده طیبه موسی آبادی از استان خراسان رضوی، شهرستان نیشابور هستم؛ در بخش احکام در قسمت کارکنان مقام اول را کسب کردم.

آیا تاکنون در مسابقات دیگری شرکت کرده اید؟

بنده دردوره دانش آموزی و دانشجویی موفق به کسب رتبه هایی  در زمینه نهج البلاغه، احکام و مفاهیم قرآنی شده ام، اما در بخش کارکنان وزارتخانه برای نخستین بار است که در مسابقات حضور پیدا کرده ام

ارزیابی شما از جشنواره و بپردازید به نقاط قوت و ضعفی که برایتان مشهود بود

از عوامل بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت کمال تشکر را دارم. با توجه به اینکه نخستین سالی بود که در این جشنواره در رده کارکنان شرکت کرده ام، خیلی نقاط ضعفی را شاهد نبودم و برگزاری مسابقات به نحو مطلوبی انجام شد.

تاثیر مباحث قرآنی در زندگی و فردی و اجتماعی خود را چگونه می دانید؟

تاثیر بسیار زیادی می تواند در امور  روزمره و زندگی هر فرد داشته باشد؛ در دوران دانش آموزی نیز که در مفاهیم، ترجمه و تفسیر قرآن شرکت می کردم، از مواهب قرآنی بهره مند می شدم؛

در این دوره از مسابقات حتی اگر مقامی را کسب نمی کردم، اما همچنان می توانستم تاثیرات شگرف مباحث قرآنی را بر زندگی خود شاهد باشم.

در این دوره خیلی از سوالاتی که می توانست در زندگی فردی و شغلی بنده (با توجه به اینکه پرستار هستم) وجود داشته باشد، پاسخ داده شد.

سخن پایانی:

از تمامی دانشگاهیان، اساتید و کارکنان تقاضا دارم که در جشنواره های قرآن و عترت شرکت کنند تا بتوانند شاهد تاثیرات شگرف آن در زندگی خود باشند.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها