سخنگوی کمیسیون فرهنگی و نماینده ملایر از بررسی وضعیت ورزش شهرستان ملایر توسط وزیر ورزش و جوانان در ملایر برای فردا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، احدآزادیخواه ، سخنگوی کمیسیون فرهنگی و نماینده ملایر اظهار داشت: شهرستان ملایر فردا میزبان وزیر ورزش و جوانان است، در این سفر که مدیرعامل شرکت توسعه و ساخت اماکن ورزشی هم وی را همراهی می کند، وزیر در اطلاع وضعیت ورزش ملایر  قرار گرفته و از ورزشگاه پنج هزار نفری شهرستان ملایر بازدید به عمل می آورد.

 

وضعیت ورزش ملایر بررسی می‌شود

وی اظهارکرد: قطعاً با پیگیری نمایندگان  که در بهمن ماه سال گذشته صورت پذیرفت، سلطانی‌ فر با دست پر به ملایر می آید و تلاش ها برای بازدید وزیر ورزش و جوانان از استخر سرپوشیده شهر سامن نیز انجام شده است.

آزادیخواه افزود: امید است با تلاش نمایندگان ملایر، برای تکمیل این استخر که تحویل شرکت ساخت و توسعه اماکن ورزشی ملایر داده شده است بتوانیم بودجه ای را جذب کنیم. 

عضو ارشد فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس در ادامه به ظرفیت های ویژه سمن ها اشاره کرد و خواستار تقویت ارتباط و برگزاری جلسات ثمربخش و پی درپی برای حل مسائل و مشکلات و لزوم بهره گیری از تفکر و ایده جوانان برای ثمربخش شدن این جلسات شد. 

 

سازمان های مردم نهاد ملایر 

آزادیخواه خواستار استفاده از توان و پتانسیل سمن ها در تمامی حوزه های شهرستان شد و ابراز کرد: سازمان های مردم نهاد می توانند در ایده پردازی در محلس به نمایندگان مجلس کمک کنند. 

وی بر ضرورت حضور نماینده سمن ها در جلسات مرتبط و کارگروه های فرمانداری تاکید کرد و گفت: طبق قول مساعد مدیر کل صدا و سیمای مرکز همدان، حداقل هفته ای ۲ ساعت سیمای مرکز همدان می تواند در اختیار سمن های ملایر باشد که در این زمینه سمن ها باید تولید محتوا کنند. 

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم به مشکلات حوزه ورزش ملایر و لزوم پیگیری مجدانه برای حل این مسائل و مطالبات به سفر وزیر ورزش و جوانان به این شهرستان اشاره کرد و از افتتاح فاز اول ورزشگاه پنج هزار نفری و استخر سرپوشیده سامن خبر داد.