در راستای تکریم و احترام به حقوق مشتری، امکان انتخاب و خرید خطوط رند تلفن ثابت آسیاتک، برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور فراهم شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی  آسیاتک ، با توجه به اینکه انتخاب، خرید و قابلیت جابه‌جایی خطوط رند تلفن ثابت برای سازمان‌ها، شرکت‌ها و برخی اشخاص حقیقی دارای اهمیت ویژه‌ای است، به جهت سهولت دسترسی به شماره‌های رند، آسیاتک اقدام به واگذاری این خطوط، از درگاه‌های جدید کرده است.

یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های مردم در هنگام جابه‌جایی منازل یا محل کار، تغییر شماره‌های تلفن ثابت است و بسیاری از صاحبان مشاغل خرد و کلان، به دلیل استفاده چندین ساله از شماره‌های تماس ثابت و مشخص و صرف بودجه‌های کلان تبلیغاتی در جهت شناخت مردم و مشتریان از شماره‌های آنان، در هنگام جابه جایی محیط کار خود با مشکلات فراوانی روبه رو می‌شوند.

بر همین اساس با استفاده از سرویس تلفن ثابت آسیاتل و اینترنت آسیاتک، امکان انتخاب و انتقال شماره‌های تلفن ثابت ترابرد پذیر در سراسر کشور مهیا شده است.

هزینه‌های مقرون به صرفه، امکان دریافت خطوط متعدد با شماره‌های رند، رایگان بودن تماس‌های داخلی و امکانات متعدد دیگر از جمله مزایای ویژه آسیاتل است.

روابط عمومی شرکت آسیاتک، برترین اپراتور ارتباطات ثابت کشور در انتهای این خبر تصریح کرد کلیه سازمان‌های دولتی و خصوصی و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌توانند با مراجعه به آدرس‌های

/https://www.rond.ir و https://www.asiatech.ir/my/asiatelنسبت به انتخاب و خرید انبوه و تکی تلفن ثابت آسیاتک ( آسیاتل ) اقدام کنند.