وزیر ارتباطات که وعده افشای روند مافیا را در صورت گرفتن زمان از صدا و سیما داده بود به عهد خود عمل نکرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج، شب گذشته محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات در برنامه «تیتر امشب» شبکه خبر حضور پیدا کرد، اما برخلاف انتظارات صدایی از افشای مافیا در نیامد.

هفته گذشته وزیر ارتباطات در توییتری عنوان کرد که در صورت همکاری صدا و سیما به تشریح فرایندهای مافیا پرور و امضاهای طلایی فسادزا می پردازد، اما با فرصت ۴۵ دقیقه ای صدا و سیما باید گفت که وزیر ارتباطات خلف وعده کرده است.

در این برنامه وزیر ارتباطات برای بار چندم اعلام کرد که طرح رجیستری باعث گرانی موبایل نشده است و البته آب پاکی را هم روی دست خریداران ریخت و گفت موبایل به قیمت گذشته برنمی‌گردد چون ارز باید با قیمت حدود ۸ هزار تومان تامین شود. البته او وعده داد که با ترخیص ۷۰۰ هزار موبایل از گمرک، حباب ناشی از کمبود کالا از بین خواهد رفت.

آذری جهرمی تعداد کاربران فعال در پیام‌رسان‌های داخلی را نیز ۱۰ میلیون نفر اعلام کرد و در خصوص چرایی ادامه فعالیت تلگرام طلایی و هاتگرام گفت: پس از فیلتر شدن تلگرام تصمیمی که در مرکز ملی فضای مجازی گرفته شد این بود که پوسته‌هایی در داخل وجود داشته باشد چون ۴۵ میلیون کاربر وجود داشت و پیام رسان‌های داخلی ظرفیت ۱۵ میلیون کاربر داشتند. مسئول هماهنگی این حوزه مرکز ملی فضای مجازی است و باید در رابطه با آن تصمیم گیری کند.