پنجمین دوره انتخابات هیات مدیره سازمان نظام صنفی رایانه ای هفتم دی­ 1396 برگزار می ­شود.

به گزارش خبرگزاری موج، به جرات می توان گفت صنعت ICT و رایانه کشور از مدیران به­روز، با هوش و آینده ­نگری بهره ­مند است که می توانند آینده بهتری را برای این صنعت مهم، رقم بزنند و این موضوع، با بررسی وضعیت امروز این صنعت در کشور (در مقایسه با بسیاری از دیگر صنایع) به خوبی عیان می­گردد.

محمد علی یوسفی ­زاده مدیر عامل شرکت آسیاتک که از موفق ترین مدیران صنعت ICT کشور است، در گفتگویی ، یکی از  اهداف اصلی خود از شرکت در این انتخابات و کاندیدا شدن را توسعه فضای کسب و کار برای استارت آپ ها عنوان کرد.

وی با اشاره به رشد  و تاثیر جهانی این صنعت، تصمیمات مدیران صنعت ICT را بر اساس منافع ملی، حفظ حقوق سهامداران، کارکنان و مردم دانست و تاثیر همگرایی در راستای افزایش ضریب قدرت، نفوذ و سهم بازار را امری اجتناب ناپذیر دانست.

یوسفی زاده با تشریح اقدامات و برنامه ­های خود، نزدیک تر شدن صنایع نوپا و استارت ­آپ­ ها در حوزه آی­تی به فضای مناسب در کسب­ و کارهای فعلی را از مهم­ترین این اهداف برشمرد.

مدیرعامل آسیاتک تقویت نیروی انسانی متخصص را به همراه توسعه و قابل استفاده کردن کلان ابزارها بر اساس چهار پایه اصلی نظام صنفی در روابط با حاکمیت را از دیگر اهدافی دانست که در این فرایند مبتنی و با تعریف قوانین جدید نظام صنفی رایانه ای  صورت می­پذیرد.

وی در پایان تاکید کرد: در نتیجه این فرآیند، توسعه کلانی در این حوزه روی خواهد داد که بدون شک اثرات مثبت این توسعه، بر تمامی سطوح کشور، بهبود کمی و کیفی کسب و کار و ارتقای کیفیت زندگی مردم عزیز میهن مان خواهد بود.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج