دومین پاویون ملی محصولات هایتک ایران در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی ADIPEC با حضور شرکت های دانش بنیان ایرانی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج، دومین پاویون ملی محصولات و خدمات های‌تک ایران در نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی ADIPEC۲۰۱۷ با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و با همکاری کارگزار خصوصی این صندوق  از ۲۰ تا ۲۳ آبان سال جاری در شهر ابوظبی امارات برپا می‌شود.

نمایشگاه «ادیپک» یکی از بزرگترین رویدادهای نمـایشگاهی جهان در حوزه نفت، گاز و مسائل وابسته به آن است و هر ساله تعداد زیادی از متخصصان و فعالان این حوزه را از سرتاسر جهان گردهم می‌آورد تا آخرین دستاوردها و نوآوری های خود را در این حوزه برای علاقمندان به نمایش بگذارند.

نمایشگاه نفت و گاز ابوظبی همه ساله مخاطبان حرفه ای نفت و گاز را با قدرت خرید واقعی به خود جذب می کند و بیش از ٩.٧٦ میلیارد دلار معامله در محل این نمایشگاه انجام می شود.

شش شرکت دانش‌بنیان در فضایی در حدود ۶۰ متر و با حمایت مشترک صندوق نوآوری و شکوفایی و معاونت علمی و فناوری در این نمایشگاه حاضر می‌شوند. شرکت های دانش بنیان برای حضور در این نمایشگاه ۷۰ درصد تخفیف برخوردار شده اند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج