موج

شهردار اهواز گفت: با پایان انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر، عملیات پاکسازی کلانشهر اهواز از مظاهر تبلیغاتی آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج خوزستان، سیدخلف موسوی افزود: پاکسازی اهواز از مظاهر تبلیغاتی با مشارکت نزدیک مردم ، هشت منطقه شهرداری ، معاونت خدمات شهری ، آتش نشانی ، اجرائیات و 700کارگر زحمتکش شهرداری با جدیت در حال انجام است.

وی با اشاره به اینکه در این انتخابات ، تبلیغات بسیاری وسیع و بی سابقه ای از سوی 625نامزد شورای اسلامی شهر و نامزدهای ریاست جمهوری در همه نقاط و فضاهای شهری از جمله فضای سبز ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی، جداول، پل های روگذر، دیوارها و بیلبردها انجام شده است افزود: پاکسازی کامل کلانشهر اهواز از مظاهر تبلیغاتی دشوار و زمان بر است از این رو برای محو این آثار از همه ظرفیت های شهرداری استفاده خواهد شد.

شهردار اهواز بیان کرد: تا پاکسازی همه مظاهر تبلیغاتی ، عملیات پاکسازی ادامه خواهد داشت و امیدواریم زیبایی شهر با تلاش های صورت گرفته به شهر بازگردد.بنا به این گزارش نامزدهای شوراهای اسلامی شهر اهواز و ستادهای تبلیغاتی نامزدهای ریاست جمهوری در دوره زمانی قانونی، تبلیغات بسیار پرحجم و فراگیر انجام دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها