موج
کدخبر : ۳۷۳۶۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-373610

سرهنگ حسین میش ‌مست:

رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی بیان کرد: محدودیت تردد خودروها از ۱۹ فروردین ماه امسال در حال اجراست و کلیه خودروهای متخلف تذکر و جریمه خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج خراسان رضوی، سرهنگ حسین میش مست رییس پلیس راه خراسان‌ رضوی بیان کرد: امسال با قرمز شدن وضعیت مشهد از نظر شیوع کرونا، طرح محدودیت تردد از ۱۹ فروردین ماه به اجرا گذاشته شد.

سرهنگ حسین میش مست با اعلام این خبر گفت: مالکان ۳۲۰ دستگاه خودرو به دلیل ورود به شهرهای دارای وضعیت قرمز کرونایی با جریمه ۱۰ میلیون ریالی و مالکان ۹۰ دستگاه خودرو نیز به دلیل ورود به شهرهای نارنجی با جریمه پنج میلیون ریالی اعمال قانون شدند.

رییس پلیس راه خراسان رضوی در ادامه بیان کرد: همچنین در این مدت رانندگان هزار و ۲۴۰ خودرو دارای پلاک غیربومی تذکر گرفتند و هزار و ۱۰ دستگاه خودرو نیز از ورودی‌های شهرهای دارای وضعیت قرمز و نارنجی کرونایی بازگردانده شدند.

سرهنگ حسین میش مست تصریح کرد: همچنین اجرای این طرح در پی آبی شدن وضعیت شیوع ویروس کرونا در مشهد از ١٣ دی ماه پارسال متوقف شد اما اجرای آن دوباره از ۱۸ بهمن ماه سال گذشته به خاطر زرد شدن وضعیت مشهد آغاز شد که تا ۲۵ اسفندماه پارسال ادامه یافت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها