مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌رضوی گفت: زمینه فعال‌سازی خانه جوان در شهرستان‌های خراسان‌رضوی فراهم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌رضوی بر ضرورت فعال‌سازی خانه جوان در شهرستان‌های خراسان‌ رضوی تاکید کرد.

سید کمال‌الدین حسینی پیش از ظهر امروز در نشست هماهنگی و برنامه‌ریزی ستاد جوانان استان و اوقات فراغت اظهار داشت: مسئله مهمی که باید به آن توجه شود، برنامه‌ریزی صحیح برای اوقات فراغت جوانان است.

وی تصریح کرد: این مسئله، یکی از دغدغه‌های ستاد ساماندهی امور جوانان است که باید در تمامی فصول از سال حائز اهمیت باشد، اما اغلب جوانان در فصل تابستان مشغله ندارند و بیکار هستند، بنابراین باید این موضوع در تابستان بیش از سایر فصول رسیدگی شود.

مدیرکل امور دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان‌رضوی ادامه داد: تمامی دستگاه‌های اجرایی فعالیت‌های خود را برای ایام تابستانی برنامه‌ریزی کنند.

وی تصریح کرد: باید ستاد ساماندهی امور جوانان فعال شود و رزومه کاری آن‌ها مملو از اقدامات قدرتمند باشد، همچنین برای ایجاد خانه جوان شهرستان‌ها و تعاملات میان بخش‌های مفید و مستلزم با دستگاه‌ها تلاش کرد تا بتوان نیروی مستعد و مطلوبی در استان پرورش داد.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج