سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با بیان اینکه مشکی‌پوشان خیلی خوب بازی کرد گفت: بازیکنان ما غیرت به خرج دادند.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، سرمربی تیم فوتبال پدیده خراسان با بیان اینکه مشکی‌پوشان خیلی خوب بازی کرد گفت: غیرت بازیکنان باعث شد در لیگ بمانیم.

محمدرضا مهاجری در نشست خبری پس از پیروزی تیمش برابر مشکی‌پوشان اظهار کرد: خوشحالیم که بقای ما با یک پیروزی خوب قطعی شد. در فاصله یک هفته به پایان لیگ نتیجه خوبی گرفتیم. پیش‌بینی کرده‌بودم که بازی سختی داشته‌باشیم، اما مشکی‌پوشان خیلی خوب کار کرد و توقع اینقدر خوب بودن را نداشتم. حیف از اینکه این تیم خوب به لیگ پایین‌تر سقوط کرد.

 بازیکنان پدیده غیرت به خرج دادند و کار بزرگی کردند

وی ادامه داد: در آخرین نشست خبری لیگ برتر هفدهم در مشهد، باید از همه عزیزانی که به ما کمک کردند، تشکر کنم. غیرت این بچه‌ها باعث شد که با وجود کسر امتیاز و روزهای سخت در لیگ بمانیم. بازیکنان اسم و رسم‌دار به پدیده آمدند و تا روز آخر مردانه جنگیدند. مجموعه تیم و بچه‌ها همگی عالی کار کردند. اگر امروز عملکرد ما قابل دفاع است، به خاطر تحمل سختی‌هاست و مردانگی بازیکنانم‌.

پنالتی تیم پدیده کاملا مشخص بود

وی افزود: به تیم داوری خسته نباشید می‌گویم، فکر نمی‌کنم مشکل خاصی وجود داشت. پنالتی هم به نظرم صحیح بود. به هر دلیلی مشکلات مختلفی داشتیم، از شهاب گردان تا بازیکنان خط حمله، امروز همگی بازیکنانم تلاش کردند. هواداران فوتبال خراسان هم امروز ۲۰ گرفتند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج