شهردار مشهد در پیامی از مردم برای حضور در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز اول فروردین ١٣٩٧ در حرم مطهر امام رضا (ع) دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری موج،  شهردار مشهد طی پیامی از عموم ملت خداجو و شهیدپرور برای شرکت در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز اول عید در حرم مطهر رضوی دعوت کرد.

 

تقی زاده خامسی در این پیام از مردم جهت حضور در مراسم سخنرانی رهبر معظم انقلاب در روز اول فروردین ١٣٩٧ در حرم مطهر امام رضا (ع) دعوت کرده است.
این پیام به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم

...کرم  نما وفرود آ که خانه خانه توست

زائران گرانقدر ، مجاوران و همشهریان عزیز مشهدی 

خوشا نوروز و وصفِ بی مثالش، خوشا نفس هایی که در لحظه تحویل سال، در حرم حضرت رضا(ع) به احسن الحال برکشیده می شود.خوشا نوروزانه ای که در اولین روز بهار، روزیِ معنوی مردمان این دیار می شود. خوشا زیبایی هایی که جان را طرب می دهد و روح را تازه می کند. اینک به احترام مردمانِ دیار امام رئوف و زائران حضرت ایشان، تمام قد می ایستیم و با تسلیتِ شهادتِ

امام هادی (ع) و آرزوی سالی پر خیر و برکت برای ایران وهمه ایرانیان پاک نهاد  از شما دعوت می کنیم، یکم فروردین ماه ۹۷ که روز زیارتی حضرت رضا (ع) نیزاست ، در مراسم دیدار و استماع سخنان راهبردی مقام معظم رهبری ، حضرت آیت الله خامنه ای(مدظله) شرکت فرمائید.

ان شاالله با حضور در این مراسم سیاسی- معنوی، با ایمان و اقتدار، گام در نقشه راه 1397 خواهیم گذاشت و با باز تعریف شهری آن راهبرد کلان، برای داشتن مشهدی زیباتر هم پیمان خواهیم شد.

تقی زاده خامسی شهردار مشهد مقدس

 

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج