دبیر دهمین جشنواره وب و موبایل ایران گفت: 138 برگزیده در اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران که 26 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، رضا الفت‌نسب در نشست خبری خود با اصحاب رسانه با اعلام این خبر اظهار داشت: 138 برگزیده در اختتامیه دهمین جشنواره وب و موبایل ایران که 26 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود معرفی خواهند شد.

وی با بیان اینکه امسال برای اولین بار شورای مشورتی داوری را داریم و یکی از مشکلات گذشته یکی شدن برخی رای‌ها بود که امسال این مشکل برطرف شد، اظهار کرد: ثبت‌نام‌های جشنواره امسال از 26 مهر ماه آغاز شد و تعداد 3800 وب سایت و 4200 اپلیکیشن موبایل در این دوره شرکت کردند و در مرحله اول داوری 11 هزار متخصص 270 هزار رای در طول یک هفته دادند و برگزیدگان به مرحله بعد راه یافتند.

معرفی سایت های برتر در جشنواره وب

دبیر دهمین جشنواره وب و موبایل ایران اضافه کرد: از امروز سایت‌های برتر معرفی می‌شوند تا برگزیدگان آن در آئین اختتامیه که در 26 بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود در دو بخش مردمی و هیئت داوران معرفی شوند.

الفت نسب گفت: در بخش وب سایت رشد کمی 5 درصدی را به نسبت دوره قبل داشتیم اما رشد کیفی قابل توجهی داشتیم و در بخش اپلیکیشن هم رشد 4 برابری را نسبت به دوره گذشته داشتیم و امسال دو گروه فینتک و حمل و نقل شهری که از نرم‌افرازهای موبایلی و استارتاپ‌ها هستند به بخش‌های این جشنواره اضافه شد و در کلان‌شهرهایی همچون مشهد شاهد استقبال پرشور مردمی از این نرم‌افزارها بوده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: در بحث داوری آثار 6 حوزه کارکرد، محتوا، جذب کاربر، طراحی دیداری، ساختار مسیر و تعامل در آثار شرکت‌کنندگان مورد توجه قرار گرفت و امیدواریم شاهد رشد این صنعت باشیم که موجب توسعه این عرصه می‌شود.

 دبیر دهمین جشنواره وب و موبایل ایران با اشاره به اینکه در آئین اختتامیه این جشنواره 21 برنده در بخش وب‌ سایت و 48 برنده در بخش اپلیکیشن در دو بخش مردمی و هیئت داوران معرفی می‌شوند، بیان کرد: برگزیدگان شامل 42 برگزیده در بخش وب‌ سایت و 96 برگزیده در بخش اپلیکشین می‌باشند که در مجموع 138 برگزیده در این دوره خواهیم داشت و امسال برندگان و کسانی که بیشترین لایک را داشته باشند از یک باکس تبلیغاتی رسانه‌ای ویژه و رایگان برخوردار می‌شوند.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج