تولیت آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه روحانیون هدایتگران جامعه بسوی سعادت و تعالی هستند، مدیریت جهادی و انقلابی را سبب نابودی داعش دانست

به گزارش خبرگزاری موج از مشهد، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در حاشیه سفر به سوریه در دیدار با جمعی از علما و روحانیون این کشور اظهار داشت: روحانیون باید توطئه‌ها و دسیسه‌های دشمنان در ایجاد گروه های تکفیری به ویژه داعش را رصد کنند و با مدیریت جهادی و انقلابی به جامعه نسبت به آنچه بنیادهای فکری و اراده‌های راستین جامعه را مورد تهدید قرار می‌دهد، هشدار دهند.

وی خاطرنشان کرد: هشدار نسبت به تهدیدات فرهنگی، تبیین دین و معارف اسلامی و مصونیت بخشی به جامعه در برابر تهاجمات فرهنگی دشمن وظیفه‌ای سترگ بر دوش طلاب و روحانیت است که باید در این عرصه فعالانه حضور یابند و نقش خود را ایفا کنند.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: امروز مدیریت جهادی و انقلابی باعث نابودی داعش شد؛ مدیریتی که منتظر رسیدن امکانات نماند و بدون ترس از قدرت‌های ظاهری جهان و با ایمان به قدرت و اراده الهی، شعار «ما می‌توانیم» را به اثبات رساند.

حضور بیشتر زائران ایرانی در سوریه

وی سپس در دیدار با مسئولان حرم مطهر حضرت زینب(س)، با تقدیر از تلاش‌های مسئولان این حرم مطهر در جهت خدمت رسانی به زائران ایرانی، تصریح کرد: خدمگزاران در این آستان مقدس در ثواب زائران شریک هستند و تلاش‌های صورت گرفته نزد خداوند مأجور خواهد بود.

تولیت آستان قدس رضوی افزود: پس از نابودی کامل گروه‌های تکفیری شاهد حضور بیش از پیش زائران ایرانی در این حرم مطهر خواهیم بود.

اهدای پرچم متبرک گنبد مطهر امام رضا(ع) توسط تولیت آستان قدس رضوی به حرم حضرت زینب(س)در سوریه، در حاشیه حضور ایشان در نماز جمعه امروز حرم حضرت زینب(س)

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج