موج

رئیس تشکیلات خودگردان و جبهه خلق برای آزادسازی فلسطین در پیام‌های جداگانه، پیروزی بشار اسد، رئیس جمهوری سوریه را در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۱ تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از سایت المیادین، محمود عباس رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در پیام خود ضمن تبریک به مناسبت انتخاب مجدد بشار اسد برای پست ریاست جمهوری، بابت روابط دوستانه و احترام متقابل میان دو کشور ابراز خرسندی کرده و خواستار تحکیم آن در راستای منافع مشترک دو طرف شد.

جبهه خلق برای آزادسازی فلسطین نیز ضمن تبریک اعلام کرد، اجرای قانون اساسی و توجه ملت سوریه برای اجرای این قانون از طریق برگزاری انتخابات در موعد خود آن هم با وجود نقشه‌ها و توطئه‌هایی که این کشور را احاطه کرده است، بیانگر عظمت و عزت ملت سوریه است که طی ۱۰ سال گذشته با جنگ استعمارگری صهیونیست دست و پنجه نرم کرده است.

این جبهه اعلام کرد، اطمینان دارد که سوریه با رهبری شجاعانه خود که پیروز شد و در برابر تجاوزات ایستاد و با قدرت و صلابت بیشتری ظاهر خواهد شد.

جبهه مردمی آزادی فلسطین در پایان پیام خود اعلام کرد، ملت فلسطین حمایت همیشگی سوریه را از مساله فلسطین و مسائل ملی امت عرب فراموش نخواهد کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها