موج

یافته های یک نظر سنجی نشان می دهند که بیش از 40 درصد از مسلمانان در فرانسه حداقل برای یک بار هدف آزار و اذیت قرار گرفته اند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از ینی شفق، نتایج یک نظر سنجی که اخیرا در فرانسه انجام شده نشان می دهد که 42 درصد از مسلمانان در فرانسه حداقل برای یک بار هدف آزار و اذیت قرار گرفته اند.

این نظر سنجی که توسط انیسیتو افکار عمومی فرانسه منتشر شده نشان می دهد که بیشتر آزارهای نژادی در هنگام اقدامات پلیس، مصاحبه های کاری، و اجاره منازل، جلوه گر شده اند.

در جریان این نظر سنجی، 60 درصد از زنان مسلمانی که مقنعه به سر می کنند گفته اند حداقل یکبار هدف آزار و اذیت قرار گرفته اند. این آمار برای زنان مسلمانی که مقنعه به سر نمی کردند حدودا 44 درصد بوده است.

24 درصد از مسلمانان حاضر در این مصاحبه گفته اند که به صورت کلامی هدف آزار و اذیت قرار گرفته اند.این میزان برای غیرمسلمانان 9 درصد گزارش شده است. 

37 درصد از زنان مسلمانی که مقنعه استفاده می کرده اند نیز گفته اند حداقل یکبار مورد توهین قرار گرفته اند. فرانسه از جمله کشورهایی است که اسلام هراسی و  توهین به مسلمانان در آن در سال های اخیر افزایش یافته است. 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها