خبرگزاری موج اهم اخبار بین الملل سه شنبه 26 شهریورماه 1398 را گزارش می دهد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج، سرخط مهمترین اخبار بین الملل سه شنبه 26 شهریورماه 1398 را می توانید در ادامه بخوانید:

انتخابات کنیست رژیم صهیونیستی آغاز شد

انتخابات کنیست رژیم صهیونیستی آغاز شد.

ادوارد اسنودن پیمانکار سابق سازمان سیا که به روسیه پناهنده شده گفته است: در صورت فراهم شدن شرایط محاکمه عادلانه برای وی، آماده است به آمریکا بازگردد.

جزایر سلیمان روابط دیپلماتیک خود با تایوان را قطع کرده است. این کشور اعلام کرده زین پس چین را به جای تایوان مورد شناسایی قرار می دهد.

مقام های ناتو در افغانستان، کشته شدن 1 سرباز آمریکایی در این کشور را تایید کردند.

نیروهای وفادار به خلیفه حفتر فرمانده لیبیایی، به شهر سرت که در کنترل دولت مورد حمایت سازمان ملل در لیبی قرار دارد، حمله هوایی کرده اند.

منابع آگاه دولت آلمان گفته اند دولت آنگلا مرکل، ممنوعیت صادرات اسلحه به عربستان سعودی را تمدید خواهد کرد.

بمبگذاری در تجمع انتخاباتی هواداران اشرف غنی رئیس جمهور افغانستان در ولایت پروان موجب کشته شدن 24 نفر و زخمی شدن 31 تن دیگر شده است.

روز سه شنبه (26 شهریورماه)، در اثر خروج قطار از ریل در هنگ کنگ، 8 نفر مجروح شدند.

مقام های کلمبیایی از سقوط یک هواپیمای کوچک که حامل مقام های محلی این کشور بوده خبر داده اند. 7 نفر از 9 سرنشین این هواپیما جان خود را از دست داده اند.

رئیس‌ جمهور آمریکا گفت: دیپلماسی با ایران هرگز پایان نمی‌یابد. نمی‌دانیم چه پیش خواهد آمد. می‌دانم (ایرانی‌ها) به دنبال توافقند. و زمانی این توافق روی خواهد داد.

سرکرده گروه تروریستی داعش در یک فایل صوتی ۳۰ دقیقه‌ ای گفت: عملیات‌ روزانه داعش در تمامی جبهه‌ ها در حال انجام است.

نماینده سابق مجلس کویت در توییت نوشت: ایران عطسه کرد، نصف صادرات نفت عربستان متوقف شد، چطور می‌خواهید با ایران بجنگید؟جنگ با یک دشمن قوی خودکشی است. 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها