محمد ناصر البخیتی:

عضو دفتر سیاسی انصارالله گفت: زمان درگیری بزرگ‌تر نزدیک است و این حق ملت یمن است که دشمن را به چالش بکشند و غرامت خسارت‌های مادی را که وارد کرده بستانند.

به گزارش خبرگزاری موج به نوشته روزنامه فرامنطقه‌ای القدس العربی، محمد ناصر البخیتی ،‌ عضو دفتر سیاسی انصارالله در پیامی خاطرنشان کرد:  قبایل یمن باید میان دارایی‌های عمومی و خصوصی تفاوت قائل شوند و تلاش‌ها با قبایل یمنی و آزادگان در عربستان هماهنگ باشد زیرا ما آزاده هستیم و اشغال‌گر نیستیم. 

وی افزود: زمان درگیری بزرگ‌تر نزدیک است و این حق ملت یمن است که دشمن را به چالش بکشند و غرامت خسارت‌های مادی را که وارد کرده بستانند.

این سخنان نشانه‌ای دیگر از دگرگونی توازن همزمان با انتقال انصارالله از مرحله دفاع به مرحله حمله مسلحانه به عربستان پس از گذشت چهار سال از جنگ یمن محسوب می‌شود، این در حالی است که عربستان در موضع دفاع از خود قرار دارد.

طی روزهای گذشته حملات هوایی انصارالله از خاک یمن به تاسیسات حیاتی عربستان شدت یافته است. ریاض روز چهارشنبه اذعان کرد، ‌۲۶ غیرنظامی در جریان حمله موشکی انصارالله به فرودگاه بین‌المللی أبها در جنوب عربستان زخمی شدند.

شبکه المسیره وابسته به انصارالله نیز پیش از این اعلام کرده بود، فرودگاه أبها با موشک کروز هدف قرار گرفت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها