رئیس جمهور آمریکا گفت: دیدارم با ملکه انگلیس فوق العاده بود. من فکر می‌کنم که واقعاً باید بیشتر او را بشناسم چون نشستهای زیادی با او داشتم و ما صمیمیتی ذاتی داشتیم.

به گزارش خبرگزاری موج، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز اظهار کرد: ملکه الیزابت ۹۳ ساله "زنی فوق العاده" است.

ترامپ خاطر نشان کرد: دیدارم با ملکه انگلیس فوق العاده بود. من فکر می‌کنم که واقعاً باید بیشتر او را بشناسم چون نشستهای زیادی با او داشتم و ما صمیمیتی ذاتی داشتیم.

او همچنین گزارشهایی که اخیراً انتشار یافته و مدعی شدند او در دیدار با ملکه الیزابت، مشتش را به مشت ملکه انگلیس کوبیده تکذیب کرد.

دیدار ترامپ و ملکه انگلیس

او گفت: من این کار را نکردم اما با او رابطه‌ای عالی داشتم و ما یک زمان واقعاً عالی را کنار یکدیگر سپری کردیم. عده‌ای حتی می‌گویند هرگز ندیده‌اند ملکه انگلیس تاکنون زمانی بهتر از این و پر انرژی‌تر از این را تجربه کرده باشد.

ترامپ در ادامه این صحبتهایش خاطر نشان کرد: ما در یک دوره زمانی صحبتهایی محکم و صریح داشتیم و من حتی نفهمیدم کسان دیگری که در پای میز بودند چه کسانی بودند و هرگز با آنها حرف نزدم.

رئیس جمهور آمریکا در حالی برای دیدار با ملکه و مقامات انگلیس همراه با همسر و چهار فرزندش به این کشور سفر کرد که در آنجا استقبالی تشریفاتی از آنها به عمل آمد.

او در این سفر یک ناهار خصوصی با ملکه انگلیس و اعضای خاندان سلطنتی این کشور داشت و در ادامه به بازدید از بنای "وستمینستر اَبی" پرداخته و در ادامه به جمع شاهزاده چارلز ولیعهد انگلیس و همسرش برای صرف چای در "کلارنس هاوس" پیوست.

ترامپ و همسرش در آخرین روز سفرشان به انگلیس همراه با ملکه انگلیس و شاهزاده چارلز در مراسم گرامیداشت هفتاد و پنجمین سالگرد عملیات "دی-دِی" در زمان جنگ جهانی دوم حضور پیدا کرد.