موج

هزاران نفر در خیابان های مرکز لندن در حمایت از مردم فلسطین دست به تظاهرات زدند. آن ها اقدامات اشغالگرانه و بی رحمانه رژیم صهیونیستی بر علیه مردم فلسطین را محکوم کردند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از ینی شفق، هزاران نفر از ساکنان لندن پایتخت انگلستان، در خیابان های مرکزی این شهر دست به تظاهرات زدند. تظاهرکنندگان حمایت خود از ملت مظلوم فلسطین را اعلام کردند و خواستار پایان اشغال سرزمین های فلسطینی توسط رژیم صهیونیستی و همچنین لغو محاصره نوار غزه شدند. 

تظاهر کنندگان پلاکاردهایی با خود به همراه داشتند که روی ان ها نوشته شده بود: "فلسطین باید آزاد شود" و "به محاصره غزه خاتمه دهید". نقطه انتهایی تظاهرات در لندن، خیابان داونینگ بوده که عمده دفاتر و مراکز حکومتی انگلستان در این خیابان قرار دارند. 

یکی از حاضران در تظاهرات که با خبرنگار خبرگزاری آناتولی صحبت می کرده گفته است: "می خواهید بدانید چرا امروز در اینجا هستم؟ من اینجا هستم زیرا به شدت از اقدامات رژیم صهیونیستی در قبال فلسطینی ها ناراحتم. من فکر می کنم آنچه رژیم صهیونیستی در قبال مردم فلسطین انجام می دهد، نسل کشی و قتل است" 

جرمی کوربین رهبر حزب کارگر نیز از این تظاهرات در توئیتر دفاع کرده است. وی گفته:"ما نمی توانیم نقض حقوق و عدالت برای فلسطینی ها را تحمل کنیم و یا در مورد آن سکوت پیشه کنیم". 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها