شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی فاش کرد ارتش این رژیم برای جنگ‌های سایبری آتی در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی آماده می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد: ارتش این رژیم برای جنگ‌های سایبری آینده در اینترنت و شبکه‌های اجتماعی آماده می‌شود، به طوری که یگان سایبری ارتش اسرائیل در حال آماده‌سازی خود برای ناکام کردن حملات هکرها به اهداف غیرنظامی و نظامی این رژیم در داخل و خارج از اراضی اشغالی است.

طبق این گزارش، تمرینات مذکور در ارتش رژیم صهیونیستی پس از آن صورت می‌گیرد که اخیرا اخباری مبنی بر هک گوشی همراه بنی گانتس ، رئیس پیشین ستاد مشترک اسرائیل مطرح شد.

شبکه ۱۳ اسرائیل به نقل از عومیر دجان، مدیر بخش اطلاعات دیجیتال یگان سایبری ارتش رژیم صهیونیستی تأکید کرد که تمرینات این یگان شامل اتخاذ تصمیمات مستقل و سریع برای انجام ضد حمله علیه طرف‌های حمله کننده و حملات هکرها می‌شود.

این شبکه در ادامه مدعی شد: حملات جنبش حماس شامل هک گوشی‌ های سربازان و افسران ارتش اسرائیل می‌شود و ارتش برای ناکام گذاشتن چنین حملاتی به ویژه هک گوشی‌ شخصیت‌های مشخصی در ارتش تلاش می‌کند.