جمعه دو موشک به سمت مواضع نیروهای ائتلاف سعودی در «مجازه‌ الغربیه» در عسیر، دو موشک به سمت مواضع این نیروها در پایگاه «طیبه» در نجران و یک موشک به سمت مواضع آنها در شرق «جبل النار» در جیزان شلیک شد.

به گزارش خبرگزاری موج، بر اساس گزارش شبکه «المسیره»، جمعه (دیروز) دو موشک به سمت مواضع نیروهای ائتلاف سعودی در مجازه‌ الغربیه در عسیر، دو موشک به سمت مواضع این نیروها در پایگاه «طیبه» در نجران و یک موشک به سمت مواضع آنها در شرق «جبل النار» در جیزان شلیک شد.

یگان موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن پنج موشک بالستیک زلزال ۱ به مواضع «متجاوزان ائتلاف سعودی» در «جیزان»، «نجران» و «عسیر» شلیک کردند.

منابع آگاه اعلام کردند، این موشک‌ها با دقت به هدف برخورد کرده و خسارت‌های زیادی به نیروهای متجاوز وارد کرده است.

انجام 154 عملیات توسط یگان زرهی ارتش یمن

یگان زرهی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن طی ماه گذشته میلادی (مارس/ 10 اسفند تا 11 فروردین) 154 عملیات علیه تجمعات نیروهای متجاوز انجام دادند.

بر اساس گزارش وبگاه «انصارالله»، طی این عملیات‌ها 20 خودروی گشتی حامل نیروهای ائتلاف، 12 خودروی زرهی، پنج بلدوزر، سه تانک و دو نفربر زرهی BMB هدف قرار دادند.

ائتلافی به رهبری عربستان سعودی از فروردین‌ماه سال ۱۳۹۴ کشور فقیر یمن را برای بازگرداندن قدرت به «عبد ربه منصور هادی»، رئیس‌جمهور مستعفی یمن هدف حملات سنگین هوایی، زمینی و دریایی قرار داده است و این حملات هنوز ادامه دارد.