رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته تا شبکه تلویزیونی الاقصی را که وابسته به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس است و از نوار غزه به پخش برنامه های خود می پردازد، در میان گروه های تروریستی طبقه بندی کند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از ینی شفق، رژیم صهیونیستی تصمیم گرفته تا شبکه تلویزیونی الاقصی را که وابسته به جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس است و از نوار غزه به پخش برنامه های خود می پردازد، در میان گروه های تروریستی طبقه بندی کند. 

روز چهارشنبه(15 اسفندماه)، وزارت دفاع رژیم صهیونیستی در پیامی توئیتری اعلام کرده است:"بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر و وزیر جنگ اسرائیل، شبکه ماهواره ای الاقصی را که وابسته به حماس است، یک سازمان تروریستی اعلام کرده است". این اولین بار است که یک رسانه فلسطینی با عنوان تروریستی مواجه می شود. 

نتانیاهو گفته است: این تصمیم بر اساس توصیه های آژانس امنیت اسرائیل(شین بت) و فرماندهی ضد تروریسم وزارت دفاع اسرائیل اتخاذ شده است". نتانیاهو جنش حماس را که از سال 2007 بر نوار غزه حکومت می کند، به استفاده از شبکه تلویزیونی الاقصی برای استخدام آنچه شبه نظامیان ادعا شده متهم کرده است.