نتانیاهو گفت : اسرائیل همچنان به اقدامات خود در مقابله با ایران در سوریه ادامه می‌دهد.

به گزارش خبرگزاری موج، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد: اظهارات شمخانی درست نیستند و آن‌چه صحت دارد آن است که ایرانی‌ها در تلاش‌اند اما اسرائیل مانع آن‌ها می‌شود. آن‌ها فعالیت مستشاری در سوریه دارند؛ دنیا دروغ‌های زیادی از ایران می‌شنود.

وی همچنین مدعی شد که رژیم صهیونیستی هر کاری که لازم باشد برای متوقف کردن آن‌چه استقرار نظامی ایران در سوریه  خواند، انجام خواهد داد.

نتانیاهو همچنین در ادامه این اظهارات برخاسته از رویکردهای خصمانه و سلطه‌جویانه رژیم صهیونیستی در منطقه گفت که ایران و خشونت آن کشور در منطقه اولین دستور کار گفت‌وگوی او در دیدار روز چهارشنبه وی با ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در مسکو خواهد بود.

علی شمخانی اخیراً گفته بود: ما به بیش از ۹۰ درصد اهداف خود [در سوریه] رسیده‌ایم لذا حملات ایذایی اسرائیل، تأثیر راهبردی نداشته و مقاومت کار خود را پیش برده است، ضمن این‌که با وجود تبلیغاتی که در خصوص اشراف اطلاعاتی اسرائیل در سوریه می‌شود، موفقیت ۹۰ درصدی ما نشان می‌دهد صهیونیست‌ها اشراف اطلاعاتی ادعایی را هم ندارند. در یک مورد به‌طمع حمله به انبار موشک، انبار قالیِ لوله‌شده را هدف قرار دادند که از نظر نظامی افتضاحی نابخشودنی است.