موج

توماس فریدمن:

توماس فریدمن ستون نویس نیویورک تایمز، ترامپ را فردی پریشان حال خطاب کرده که از اقتدار اخلاقی به عنوان رئیس جمهور آمریکا بی بهره است.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از هافینگتن پست، توماس فریدمن ستون نویس نیویورک تایمز و برنده سه دوره جایزه پولیتزر اخیرا اعلام کرده است که ترامپ، یک رئیس جمهور "پریشان حال" است و هیچ کس دروغ های او را باور نمی کند.

وی گفت:"وقتی رئیس جمهوری دروغگو داریم که تیمی ناکارآمد را در کاخ سفید دور خود جمع کرده است، فقط باید به خدا پناه ببریم تا از ما محافظت کند". وی ادامه داد:"ترامپ هزاران دروغ گفته است ... نمی دانم 6 یا 7 هزار دروغ گفته(بر اساس آمار واشنگتن پست)... ما اکنون در شرایطی هستیم که مردم به راحتی حرف هایی که از دهان این مرد خارج می شود را نمی پذیرند. وی علنا دروغ می گوید مثلا اخیرا اعلام کرده که من هرگز نگفتم مکزیک باید برای احداث دیوارمرزی پول بپردازد".

فریدمن افزوده است : مشکل ما این است که رئیس جمهورمان فردی بی شرم است و یک حزب و تعدادی رسانه محکم پشت او ایستاده اند". فریدمن، ترامپ را رئیس جمهوری خطاب کرده که از اقتدار اخلاقی بی بهره است. به عقیده فریدمن، ترسناک ترین چیز این است که حزب حامی ترامپ(حزب جمهوری خواه)، جلوی اقدامات غیر منطقی وی را نگیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها