موج

جنگنده های اسرائیلی روز جمعه(21 دی ماه) حملاتی را به مناطقی در نزدیکی دمشق و بویژه فرودگاه بین المللی این شهر انجام دادند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از آسوشیتدپرس، یک مقام نظامی سوری گفته است که اواخر روز جمعه(21 دی ماه) جنگنده های اسرائیلی  فرودگاه بین المللی دمشق را هدف قرار داده اند. این حمله خسارت جانی به همراه نداشته است.

مقام سوری اعلام کرده است که جنگنده های اسرائیلی، چندین موشک را به حوالی دمشق شلیک کردند با این حال، واحدهای دفاع ضد هوایی سوریه، اکثر موشک های شلیک شده را هدف قرار داده و خنثی کرده اند.

رژیم صهیونیستی به این واقعه واکنش فوری نشان نداده است. اسرائیل در پشت پرده بسیاری از حملات هوایی به سوریه قرار دارد و عمدتا هم متمرکز بر هدف قرار دادن نیروهای ایران و حزب الله لبنان در خاک سوریه است.

 این حمله، پس از تهاجم جنگنده های اسرائیلی در روز کریسمس به مناطقی در نزدیکی پایتخت، اولین حمله در سال جاری بوده است. پیش از این، جنگنده های اسرائیلی در آخرین تهاجم هوایی خود، با گذر از حریم هوایی لبنان، موشک هایی را به مناطقی در نزدیکی دمشق شلیک کردند. این حمله یک انبار سلاح را هدف قرار داده بود و منجر به مجروح شدن 3 سرباز شد

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها