موج

سیاستمداران لبنانی، تلاش های گسترده برای تشکیل دولت این کشور قبل از برگزاری نشست اقتصاد و توسعه ی عربی که قرار است 16 تا 18 ژانویه در بیروت برگزار شود را افزایش داده اند.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از عرب نیوز، سیاستمداران لبنانی تلاش ها برای تشکیل دولت این کشور قبل از آغاز بکارِ نشست اقتصاد و توسعه اجتماعی عربی که از 16 تا 18 ژانویه سال جاری در بیروت برگزار خواهد را افزایش داده اند. ولید قیاد سخنگوی رسانه ای جریان مارونی به عرب نیوز گفته است:"هیات حزب الله که برای تبریک سال نو به دیدار مقامات این جریان آمده، رویکردی مثبتی را نسبت به تشکیل دولت از خود نشان داده است". 

قیاد از ارائه توضیحات بیشتر از ترس خراب شدن طرح ها و برنامه های احتمالی، خودداری ورزید با این حال اعلام کرد که تمامی راه های ممکن مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند.

محمود قماطی، معاون رئیس شورای سیاسی حزب الله لبنان گفته است که تمامی افراد درگیر در فرآینده شکل گیری دولت، نسبت به این موضوع جدی هستند و هیچ مانع خارجی هم وجود ندارد. وی افزوده است: "ما انتظار داریم که دولت، خیلی زود تشکیل شود زیرا تمامی احزاب و گروه ها رویکرد و نیات مثبتی دارند که همگی در جهت خیر و صلاح کشور است".   

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها