موج

گروه هکری دارک اوورلود:

گروه هکری دارک اوورلود تهدید کرد در صورت عدم دریافت باج، حقایق حادثه ی 11 سپتامبر را افشا خواهد کرد.

به گزارش خبرنگار بین الملل خبرگزاری موج به نقل از راشا تودی، گروه هکری دارک اوورلود تهدید کرده است که در صورت تامین نشده درخواست های مالی این گروه، اقدام به انتشار اسناد "محرمانه " در مورد واقعه ی 11 سپتامبر خواهد کرد که از افراد مطلع و نهادهای حکومتی به سرقت برده است. به گفته ی این گروه، این اسناد، پرده از واقعیت های حادثه 11 سپتامبر بر می دارند.

گروه هکری دارک اوورلود اعلام کرده است که: " ما به بسیاری از پرسش ها در مورد حادثه ی 11 سپتامبر، با انتشار 18000 سند محرمانه پاسخ خواهیم داد". این گروه اقدام به انتشار یک "تیزر" کرده که در آن سرنخ هایی به مخاطب داده می شود و نوید داده است که اطلاعات بیشتر در راه هستند.

این گروه، مدعی سرقت اطلاعات از بسیاری از نهادها و مطلعین خصوصی و همچنین نهادها و آژانس های دولتی در مورد حادثه 11 سپتامبر شده است . حادثه ای که یکی از تراژیک ترین حوادث در تاریخ ایالات متحده آمریکا بوده است. گروه دارک اوورلود اعلام کرده که هر کس می خواهد اسمش از مجموعه ی اسناد سرقت شده توسط این گروه خارج شود، باید به درخواست های مالی آن ها جواب دهد. هکرها گفته اند که افراد و نهادهای درگیر باید به این گروه با بیت کوین باج دهند در غیر این صورت دارک اوورلود آن ها را با اسناد خود دفن خواهد کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها