رئیس‌جمهوری آمریکا در واکنش به اظهارات سناتور الیزابت وارن مبنی بر اینکه می‌تواند او را در انتخابات شکست دهد، گفت: بروید از روانپزشکش بپرسید

به گزارش خبرگزاری موج، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا درباره اظهارات سناتور الیزابت وارن که گفته است می‌تواند او را در یک رقابت انتخاباتی شکست دهد، گفت: من نمی‌دانم. باید این سوال را از روانپزشک او بپرسید.

اظهارات رئیس‌جمهوری آمریکا ساعاتی پس از آن مطرح شد که وارن اعلام کرد می‌خواهد یک کمیته اکتشافی برای بررسی نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ تشکیل دهد. ترامپ همچنین ادعای وارن درباره داشتن تبار بومیان آمریکا را زیر سوال برد.      

رئیس جمهوری آمریکا گفت: گمان می‌کنم تبار شما بیش از او باشد و شاید هم مال من و من چیزی ندارم. بنابراین، خواهیم دید که او چگونه است. من برای او آرزوی موفقیت می‌کنم و دوست دارم با او رقابت کنم.

رئیس‌جمهوری آمریکا غالبا ادعای وارن را با تمسخر دنبال می‌کند. وارن ماه اکتبر نتیجه یک آزمایش دی‌ان‌ای را اعلام کرد که به گفته او نشان می‌دهد "شواهدی قوی" از تبار بومیان آمریکایی در او وجود دارد. این نتایج هم از سیل انتقادات ترامپ کم نکرد و همچنین انتقادات گروه‌های بومی آمریکا علیه او را در پی داشت.