رئیس جمهور اسبق مکزیک فاکس کوئسادا که منتقد ترامپ هم محسوب می شود با اظهاراتی طعنه آمیز ترامپ را مخاطب قرار داد.

به گزارش خبرگزاری موج، ویسنته فاکس کوئسادا رئیس جمهور اسبق مکزیک در اظهاراتی طعنه آمیز پاسخ توئیت اخیر دونالد ترامپ را که در آن خود را "منِ بیچاره" و "تک و تنها در کاخ سفید" توصیف کرده بود، داد و نوشت: "توی بیچاره، کوچولوی نازنازی من"!

 دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا اخیرا در توئیتی در روز کریسمس گلایه کرد از این که در کاخ سفید تک و تنها منتظر دموکراتها برای توافق کردن بر سر طرح احداث دیوار در مرز با مکزیک نشسته است.

ترامپ در این توئیت خود تصریح کرد: من بیچاره تک و تنها در کاخ سفید هستم و منتظر دموکراتها تا بیایند و بر سر امنیت مرز که بسیار نیازمند آنیم توافق کنند. از یک مقطعی به بعد این عدم تمایل دموکراتها برای توافق هزینه‌اش برای کشور بیشتر از بودجه خود دیواری که ما درباره‌اش صحبت می‌کنیم خواهد شد. عجب دیوانگی!

فاکس کوئسادا که یکی از مخالفان سر سخت اظهارات ترامپ است، به شکلی تمسخر آمیز جواب این توئیت ترامپ را داد و نوشت: " توی بیچاره، کوچولوی نازنازی من".

او در این توئیت به طعنه رئیس جمهور آمریکا را به خاطر پیش بینی این که دموکراتها طرح او را برای ساخت دیوار در مرز قبول خواهند کرد ساده لوح خوانده است.

ویسنته فاکس، رئیس جمهور اسبق مکزیک از زمانی که ترامپ کاندیدای ریاست جمهوری آمریکا شده مرتبا پاسخ توئیت‌های او را داده است.

52311