نخست وزیر رژیم صهیونیستی گفت: ایران با پول‌هایی که در نتیجه توافق هسته‌ای دریافت کرد، تلاش خود را برای تسلط به منطقه غرب آسیا به کار گرفت. کاری که ترامپ در وهله اول کرد این بود که دستگاه پول برای رؤیای امپراطوری ایران را از بین برد.

 به گزارش خبرگزاری موج، نتانیاهو در گفتگو با فاکس نیوز به بیان سخنانی درباره خروج آمریکا از برجام پرداخت.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی در گفتگو با شبکه فاکس نیوز با اشاره به اقدام «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، در خروج از برجام و همچنین تصمیم وی برای انتقال سفارت به قدس گفت: ترامپ با این کار تاریخ ساز شد.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی به اقدام دولت دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در انتقال سفارت آمریکا به قدس اشاره کرد و گفت: این یک لحظه تاریخی بود که ما همیشه به یاد خواهیم داشت. بسیار خوشحالم. این یک لحظه تاریخی بود و من فکر می‌کنم رئیس‌جمهور ترامپ تاریخ‌ساز شد.

نتانیاهو

وی در ادامه این اقدام ترامپ را همچون اقدام «هری ترومن» رئیس جمهور اسبق آمریکا (سی و سومین رئیس جمهور آمریکا) در شناسایی اسرائیل توصیف کرد.

همه در خاورمیانه کار ترامپ را تحسین کردند

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در ادامه مصاحبه خود به خروج واشنگتن از برجام اشاره کرد و گفت: توافق هسته‌ای ایران بر پایه این فرضیه بنا شد که اگر شما به ایران در زمینه هسته‌ای امتیازات زیادی بدهید، خوب است. عکس این قضیه رخ داد. ایران با پول‌هایی که در نتیجه توافق هسته‌ای دریافت کرد، تلاش خود را برای تسلط به منطقه غرب آسیا به کار گرفت. کاری که ترامپ  در وهله اول کرد این بود که دستگاه پول برای رؤیای امپراطوری ایران را از بین برد و همه در خاورمیانه این کار را تحسین کردند. من درباره کشورهای اروپایی حرف نمی‌زنم. درباره آنهایی حرف می‌زنم که در تیررس موشک های ایران قرار دارند، همچون اورشلیم، ریاض و مکان‌های دیگر.