فرستاده سازمان ملل در امور صلح خاورمیانه خواستار تحقیق پیرامون شهادت «محمد ایوب» نوجوان ۱۵ ساله فلسطینی شد که اخیرا به ضرب گلوله صهیونیست ها به شهادت رسیده است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، فرستاده سازمان ملل در امور صلح خاورمیانه به شهادت محمد ایوب واکنش نشان داد. 

فرستاده سازمان ملل در امور صلح خاورمیانه از اقدام نظامیان صهیونیست به کشتار فلسطینیان در جریان تظاهرات‌های بازگشت در نوار مرزی غزه با اراضی اشغالی ۱۹۴۸ به شدت انتقاد کرد. 

تیراندازی نیروهای ارتش صهیونیستی به سوی فلسطینیان یک اقدام رسواکننده است

بر اساس این گزارش، نیکلای ملادینوف در صفحه شخصی خود در توئیتر اعلام کرد که تیراندازی نیروهای ارتش رژیم صهیونیستی به سوی فلسطینیان؛ به ویژه کودکان یک اقدام رسواکننده است. 

سازمان ملل

 وی با طرح این سوال که چطور امکان دارد کشتار کودکان نوارغزه به برقراری صلح کمک کند، افزود: این اقدام نه تنها به برقراری صلح کمک نمی‌کند، بلکه موجب تشدید تنش می‌گردد و باید از کودکان در قبال رفتارهای خشونت‌آمیز ارتش اسرائیل حمایت کنیم و درباره شهادت محمد ایوب کودک ۱۵ ساله تحقیقات لازم را به عمل آوریم.

گفتنی است که محمد ایوب کودک ۱۵ ساله فلسطینی روز گذشته در جریان تظاهرات بازگشت از ناحیه سر هدف گلوله تک‌تیراندازان اسرائیلی قرار گرفته و به شهادت رسید.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج