منابعی در انصارالله یمن از هدف قرار دادن یک پایگاه نظامی عربستان با یک فروند موشک بالستیک خبر دادند، این درحالی است که ریاض مدعی شده توانسته این موشک را پیش از اصابت به زمین در آسمان نابود کند.

به گزارش خبرگزاری موج، موشک بالستیک انصار الله یمن طی یک عملیاتی بار دیگر یک پایگاه نظامی در عربستان را مورد حمله قرار دادند.

موشک قاهر ام ۲ به تاسیسات نظامی عربستان در نجران اصابت کرد

ترکی المالکی، سخنگوی ائتلاف متجاوز سعود به خبرگزاری عربستان گفت که این موشک از استان عمران یمن به سوی یک پایگاه ویژه بالگردهای عربستان در شهر نجران شلیک شد که توسط سامانه پدافند هوایی عربستان در آسمان این شهر هدف قرار گرفت.

این در حالیست است که منابع انصارالله اعلام کردند که موشک قاهر ام ۲ آنها به تاسیسات نظامی عربستان در نجران اصابت کرده است.

پیشتر نیز انصارالله یمن چندین بار خاک عربستان را هدف حملات موشکی خود قرار داده بود که یکی از موفق‌ترین آنها هدف گرفتن فرودگاه ملک خالد در شهر ریاض، پایتخت عربستان بود.

موشک بالستیک انصار الله یمن

همچنین ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند تلاش‌های نیروهای ائتلاف عربی برای نفوذ به یمن از طریق ارتفاعات شرقی و منطقه سنومه در مأرب را ناکام گذاشته و تعدادی از آنها را از پای درآورند.

ارتش یمن نقاط تجمع نیروهای ائتلاف متجاوز عربی واقع در پشت ارتفاعات صرواح را با چندین خمپاره هدف گرفت و تجمع آنها در ارتفاعات غربی منطقه الصیار در شهر صلو در استان تعز را هدف حملات توپخانه‌ای خود قرار دادند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج