سخنگوی کاخ سفید با اشاره به اعلام نظر نهایی ترامپ در خصوص توافق با ایران گفت: ایران «بازیگر بدی» است

به گزارش خبرگزاری موج، سارا سندرز سخنگوی کاخ سفید درباره راهبرد فراگیر دولت آمریکا در قبال ایران روز سه شنبه به خبرنگاران گفت: او (ترامپ) اواخر این هفته (راهبرد) را اعلام می کند.
وی افزود: رئیس جمهوری به تصمیمی در خصوص راهبرد فراگیر ایران رسیده است و می خواهد اطمینان حاصل کند که ما یک سیاست فراگیر برای برخورد با آن داریم.
وی ادعا کرد که ایران «بازیگر بدی» است.
به گزارش تارنمای هیل، سندرز همچنین نزاع لفظی ترامپ با «باب کورکر» سناتور جمهوری خواه را ادامه داد و گفت که وی در تلاش های دولت باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا برای انعقاد توافق هسته ای با ایران نقش داشته است.
سخنگوی کاخ سفید اظهار داشت: سناتور کورکر و نانسی پلوسی (رئیس اقلیت دموکرات در مجلس نمایندگان آمریکا) و دولت اوباما راه را باز و برای توافق فرش قرمز پهن کردند.
خبرنگاران به سندرز گفتند که کورکر مخالفت توافق هسته ای بود و تلاشی دو حزبی را در کنگره برای بازنگری در این توافق رهبری کرد که این در تضاد با خواسته های اوباما بود.
سخنگوی کاخ سفید در پاسخ به این اظهارات گفت: او در نهایت علیه این توافق رای داد اما وی نه تنها اجازه داد این توافق انجام شود بلکه به آن اعتبار نیز داد. پای حرفم می ایستم.
کورکر مصاحبه ای با روزنامه نیویورک تایمز در انتقاد از ترامپ گفت که کاخ سفید تبدیل به خانه سالمندان شده و رئیس جمهوری ممکن است آمریکا را به سمت جنگ جهانی سوم ببرد.
ترامپ نیز گفته که کورکر به او «التماس کرد» تا در انتخابات سنا از وی حمایت کند. کورکر اعلام کرده است که در انتخابات سنا در سال 2018 شرکت نخواهد داد و بازنشسته می شود.