موج

نتانیاهو:

نخست وزیر رژیم صهیونیستی که به آمریکای جنوبی سفر کرده در آرژانتین خواستار لغو توافق هسته ای با ایران شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از «اسپوتنیک»، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از کشورهای غربی خواست توافق هسته ای با ایران که در سال 2015 حاصل شده را لغو کنند یا در آن بازنگری کنند.

نخست وزیر اسرائیل در آغاز سفرش به آمریکای جنوبی و در آرژانتین تأکید کرد که بگذارید رو راست به شما بگویم این توافق (توافق هسته ای) توافق بدی است می توان آن را لغو کرد یا در آن بازنگری کرد، موضع اسرائیل این است.

وی در دیدار با «مائوریسیو ماکری» رئیس جمهور آرژانتین مدعی شد که ایران به دنبال دستیابی به سلاح اتمی است و گفت این مسأله باید جامعه جهانی را نگران کند.

نتانیاهو در این سفر توافق های تجاری و امنیتی در خصوص مقابله با قاچاق مواد مخدر و جرایم الکترونیکی با مسئولان آرژانتینی امضا کرده است. علاوه بر آن با توجه به حضور تعداد زیادی از یهودیان در آرژانتین توافقی امضا شده تا خط پرواز مستقیم از تل آویو به بوینس آیرس ایجاد شود.

با وجود تأکید ایران بر مسالمت آمیز بودن برنامه هسته ای و تأیید آن از سوی جامعه جهانی به وسیله برجام، رژیم صهیونیستی و جریان های همسو با این رژیم همواره ادعاهای بی اساس خود علیه ایران را تکرار می کنند.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها