رژیم صهیونیستی در تازه ترین اقدام خود برای ترویج نفرت و انزجار نسبت به فلسطینیان از گردشگران خارجی می خواهد کرد قبال کشتن هر فلسطینی، 115 دلار جایزه دریافت کنند.

به گزارش خبرنگار حوزه بین الملل خبرگزاری موج به نقل از روزنامه صهیونیستی هاآرتص، برخی تورهای گردشگری صهیونیستی در سال ها اخیر اردوگاه های تخیلی برای به اصطلاح "مبارزه با تروریسم" در سراسر فلسطین اشغالی برپا کرده اند که در آنها به گردشگران خارجی فرصت شبیه سازی عملیات های قتل "تروریست ها"؛ آن هم در لباس فلسطینیان را می دهند.

به هر کدام از گردشگران علاقه مند به انجام این کار، 115 دلار در قبال کشتن هر فلسطینی در این اردوگاه های تخیلی پرداخت می شود.

این اردوگاه ها به گردشگران خارجی اجازه انجام آموزش های مشابه آموزش های ارتش صهیونیستی و حضور در موقعیت های شبیه سازی شده ای مانند انفجار در بازار قدس و حملات با استفاده از سلاح سرد را می دهد.

پایگاه آمریکایی کاربونایتد درباره این کار می گوید که هر کدام از گردشگران خارجی به مدت 2 ساعت در این اردوگاه ها حضور پیدا می کنند و این کار در واقع ترکیبی از تبلیغات صریح و سرگرمی شبیه به یک بیماری است و به گردشگران خارجی اجازه چشیدن تجارب ارتش صهیونیستی را می دهد.

کالیبر 3 در شهرک گوش آتزیون در کرانه باختری یکی از این اردوگاه هایی است که با استقبال گسترده مواجه شده است. شارون گات از افسران سابق ارتش صهیونیستی این اردوگاه را در سال 2003 راه اندازی کرد و پس از آن اردوگاه های دیگری هم در نقاط دیگر فلسطین اشغالی راه اندازی شده اند.

در ادامه این گزارش آمده است که این اردوگاه ها در سال های اخیر کاری جز ترویج احساسات ضد فلسطینی نمی کنند و این کار هم با استقبال گسترده گردشگران خارجی و به ویژه آرژانتینی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی و چینی و حتی آنهایی که به سفرهای کاری یا "حج دینی" می آیند، مواجه شده است.

گردشگران خارجی در جریان این تمرین ها از سلاح های واقعی استفاده می کنند و افسران و نظامیان بازنشسته ارتش صهیونیستی آنها را در اردوگاه ها آموزش می دهند.

در بخشی از این گزارش ها تصاویری نشان داده شده است که نشان می دهد، آدمک هایی که گردشگران به سمت آنها تیراندازی می کنند، تصاویر فلسطینیان بر روی آنها نصب شده است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج