موج
کدخبر : ۳۴۳۳۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343360

مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مهر ایران در پیامی فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری موج، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک مهر ایران در پیامی فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند را تبریک گفت.

آغازین روزهای شهریور یادآور عروج مظلومانه خادمان مخلص و صدیق انقلاب و مردم شریف ایران اسلامی یعنی شهیدان رجایی و باهنر است که فصلی از شهادت را به نام «هفته دولت» در تاریخ این انقلاب گشوده است.

چهارم شهریورماه، سومین روز از هفته دولت نیز روز کارمند نامیده شده تا روزی باشد برای تجلیل و قدرانی از انسان‌های شایسته‌ای که هدفشان خدمت به مردم و کسب رضای پروردگار است.

بی شک، موفقیت و تحقق اهداف هر مجموعه ای مرهون تلاش و توانمندی نیروهای متعهد، ماهر، خلاق و مسوولیت پذیری است که همواره می کوشند در حرکت سازمان به سوی اهداف تعیین شده، نقش مؤثر ایفا کنند.

اینجانب و اعضای هیأت مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت، فرصت را غنیمت شمرده روز «کارمند» را به همه کارکنان پرتلاش در تمامی عرصه های مختلف اداری و اجرایی به ویژه کارکنان شبکه بانکی کشور تبریک عرض نموده و از خداوند متعال عاقبت به خیری، توفیقات روزافزون و سلامتی را برای همگان مسئلت می نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها