مدیر کل پشتیبانی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران گفت: پرداخت وام های قرض الحسنه گامی موثر و اقدامی مطلوب در مسیر تقویت صنعت می باشد و در این راستا بانک قرض الحسنه مهرایران از ظرفیت های بالایی برخوردار است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران ، سلگی، مدیر کل پشتیبانی شرکت پست جمهوری اسلامی ایران در دیدار با سلطانیان مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان تهران بیان داشت: ارایه تسهیلات ارزان قیمت برای راه اندازی صنعت و یا زدودن مشکلات از زندگی اقشار ضعیف یکی از مهم ترین ماموریت های بانکداری اسلامی است و بانک قرض الحسنه مهرایران در این زمینه اقدامات شایسته ای انجام نموده است.
وی ضمن ارزیابی خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف تقویت تعاملات دوجانبه، اظهارداشت: خدمات بانکداری اسلامی در بستر قرض الحسنه به نفع مصرف کننده و گیرنده این خدمات می باشد که همین امر باعث ترغیب و تشویق مشتریان برای تعامل بیشتر با بانک قرض الحسنه مهرایران شده است.
در ادامه، سلطانیان مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان تهران نیز با ترسیم چشم انداز بانک برای سنوات آتی افزود: این بانک با تجهیز منابع قرض الحسنه خود سعی در توزیع یکنواخت نقدینگی و در نهایت ایجاد یک تعادل در اقتصاد جامعه را دارد.
سلطانیان تصریح کرد: تمام تمرکز در بانکداری اسلامی علی الخصوص قرض الحسنه رصد کردن طیف نیازهای ضروری جامعه و مرتفع ساختن آنهاست.
وی در پایان این نشست از شروع یک همکاری و تعامل دوجانبه با شرکت پست خبرداد و اظهار امیدواری کرد که بانک با ارایه طرح های جدید قابلیت های چشم گیری پیدا کرده و جایگاه خود را در نظام بانکداری کشور ارتقا داده است.