موج

بانک انصار رتبه نخست بهره‌وری کل عوامل را در بین بانک‌های کشور به‌دست آورد و مورد تقدیر سازمان مدیریت صنعتی کشور قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری موج، در بیست و یکمین رتبه بندی شرکت‌های برتر ایران IMI-۱۰۰، که براساس شاخص‌های کمی و دستاوردهای عینی و عملی صورت گرفت، بانک انصار رتبه نخست بهره‌وری کل عوامل را در بین بانک‌های کشور به دست آورد و مورد تقدیر سازمان مدیریت صنعتی کشور قرار گرفت.

طبق اعلام اداره کل روابط عمومی وتبلیغات، در همایش شرکت‌های برتر ایران که صبح روز دوشنبه ۸ بهمن‌ماه با حضور مقامات دولتی، صاحب نظران و مدیران برتر کشور در مرکز همایش‌های بین‌المللی صداوسیما برگزار شد، بانک انصار براساس ارزیابی‌های کارشناسان ذیربط توانست در بین ۵۰۰ شرکت برتر ایران عنوان سیزدهمین شرکت برترایران و بهره ورترین بانک کشور را کسب کند.

براساس این گزارش، بانک انصار طی ۴ سال گذشته بیش از ۳۷۴ پروژه بهبود و اقدامات اصلاحی را اجرایی کرده که منجر به افزایش درآمد، کاهش هزینه و بهبود فرایندهای داخلی شده و در مسابقات ملی بهینه کاوی، تجربیات موفق، مسئولیت‌های اجتماعی و برترین نوآوری محصول و خدمات شرکت‌های ایرانی نیز حائز رتبه شده و برای پنجمین سال پیاپی عالی‌ترین جایزه مدیریت سلامت اداری کشور را از آن خود کرده است.

 

انصار

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها