رئیس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی با جهانپور معماریان مدیر شعب استان تهران در محل ساختمان مرکزی بانک کشاورزی در تهران دیدار و گفت و گو کرد.

به خبرگزاری موج به نقل از  روابط عمومی بانک کشاورزی، در این دیدار که روز دوشنبه سوم دی ماه در ساختمان مرکزی این بانک در تهران برگزار شد، معماریان عملکرد مدیریت این بانک در استان تهران را در حوزه های تجهیز منابع،وصول مطالبات و املاک تملیکی،مدیریت اعتبارات،خدمات نوین و بانکداری الکترونیک،خدمات ارزی، و... در فضایی صمیمانه برای مدیرعامل بانک تشریح و رهنمودهای لازم را دریافت کرد.

بر اساس این گزارش، جذب 90درصدی اعتبار طرح توسعه اشتغال پایدار روستایی و عشایری ، افزایش سرانه مبلغ ضمانت نامه های صادره و تحقق 104 درصدی برنامه بانکداری مجازی ، از جمله دستاوردهای مدیریت بانک کشاورزی استان تهران در سال جاری تا کنون بوده است.

این گزارش می افزاید هدف اصلی از برگزاری این سلسله نشست ها علاوه بر بررسی نقاط قوت و ضعف و تحلیل عملکرد، بیان بی واسطه انتظارات و دیدگاه ها، همسان سازی فرهنگ سازمانی در رده های مختلف ، ترویج الگوی مناسب ارتباطی برای تمام سطوح سازمانی و افزایش تعهد سازمانی برای رشد و بالندگی بانک کشاورزی است.

شایان ذکر است در این برنامه، مدیران استان ها پیش از نشست با مدیرعامل، در کارگروه تحلیل عملکرد که با حضور عبداله سلیمانی مدیر امور حوزه مدیریت و روسا و معاونان اداره کل نظارت بر امور شعب این بانک برگزار می شود، حضور می یابند و عملکرد آن ها و نقاط قوت و ضعف استان در شاخص های کمی مورد تحلیل قرار می گیرد.