مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر گفت: بستر تحقق ایده‌های کاربردی در بانک شهر فراهم است و استعدادهای برتر دانشگاهی، امروز با مسائل و نیازهای روز کشور آشنا هستند و می توانند در راستای رفع این مشکلات گام‌های تاثیرگذار بردارند.

 

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از  مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، محمد رضا رنجبر فلاح در مراسم افتتاحیه دهمین دوره استارتاپ تریگر که با همکاری بانک شهر و دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شد،افزود: خوشبختانه این بانک در سال های اخیر در شناسایی ایده‌های برتر و تبدیل آنها به محصول پیشرو بوده است.
وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر خلاقیت، امری جدایی ناپذیر در شبکه بانکی کشورهای پیشرفته است،ادامه داد: در شرایط فعلی و با توجه به نیازهای مشتریان بانک‌ها و شهروندان، می بایست پرورش ایده‌های کارآفرینانه در حوزه بانکی در اولویت قرار گیرد.
مدیرعامل شرکت راهبرد هوشمند شهر با اشاره اینکه بستر تحقق ایده‌های کاربردی در بانک شهر فراهم است،گفت: استعدادهای برتر دانشگاهی، امروز با مسائل و نیازهای روز کشور آشنا هستند و می توانند در راستای رفع این مشکلات گام‌های تاثیرگذار بردارند.
فلاح با بیان اینکه بانک شهر طی سال های اخیر با پرداختن به این مهم، توانسته از توان نخبگان جوان کشور در ارایه خدمات به روز بانکی به مشتریان پیشرو باشد،ادامه داد: هم اکنون پیشخوان‌های شهرنت در قامت یک شعبه بانکی کاملترین خدمات را به شهروندان و مشتریان شبکه بانکی در خارج از ساعات اداری ارایه می دهند.
وی در ادامه گفت: در تلاش هستیم با بهره گیری از ایده های کاربردی جامعه دانشگاهی، خدمات دهی به مشتریان را بیش از پیش بهبود بخشیم.