مدیر عامل بانک مهر اقتصاد در بازدید از اداره امور شعب استان کردستان، برنامه اصلی بانک در سال جاری را در راستای کمک به رونق اقتصاد، اشتغالزایی و همچنین حمایت از کارخانجات وکارگاه های تولیدی دانست.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان؛ سید ضیاء ایمانی مدیر عامل بانک در این بازدید ضمن مطلوب ارزیابی کردن پرداخت تسهیلات در شش ماهه اول سال جاری و تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان ساعی بانک، پرداخت تسهیلات را منطبق با برنامه ریزی های صورت گرفته و رعایت بهداشت اعتباری دانست.

ایمانی در بخش دیگری از سخنان خود افزود : بانکها با پرداخت صحیح  و بجای تسهیلات، در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و حمایت از کالای ایرانی حرکت کرده و موجب افزایش اشتغال و نشاط جامعه می شوند.

وی همچنین با اشاره به شعار سال که توسط مقام معظم رهبری(مدظله العالی)  بنام حمایت از کالای ایرانی در نظر گرفته شده است؛ برنامه اصلی بانک در سال جاری را در راستای کمک به رونق اقتصاد، اشتغالزایی و همچنین حمایت از کارخانجات وکارگاه های تولیدی دانست.

مدیر عامل بانک در ادامه با تاکید بر استفاده از خرد جمعی و ایده های نو کارکنان، هدف از بازدید و سرکشی از شعب استانها را  گفتگو ودیدار  مستقیم با همکاران و افزایش همدلی و شنیدن مشکلات دانست واظهار امیدواری کرد که با تلاش و همدلی تمامی کارکنان شاهد اعتلاء و شکوفائی روز افزون بانک مهر اقتصاد باشیم.

ایمانی در پایان ضمن تشکر از برنامه ریزی و تلاش و همدلی همکاران استان کردستان جهت کسب رتبه های برتر کشور در سه سال گذشته ، خاطر نشان کرد: این موفقیتها باید در سایه توکل بر خدا، همدلی و برنامه ریزیهای مدون تقویت و ادامه یابد.

گفتنی است در این سفر اکبری_ معاون پشتیبانی و مهندسی، عسگری_ معاون سرمایه انسانی، جعفری_ مدیر کل امور مدیران و شیخ الاسلامی_ مدیر کل روابط عمومی و حوزه مدیریت مدیر عامل بانک را همراهی کردند.