معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک مهر اقتصاد گفت: با به کارگیری خدمات نوین بانکداری علاوه بر ارتقاء بهره وری، رضایت مندی مشتریان نیز افزایش چشمگیری خواهد یافت.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان کردستان، سید مهدی حسینی  معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک در همایش تخصصی مدیران ادارات و روسای شعب استان کردستان که با موضوع سودآوری برگزار گردید، اظهار داشت: با توجه به ضرورت توجه به خدمات نوین و بانکداری الکترونیک این مهم در اولویت برنامه های راهبردهای بانک قرار گرفته است لذا باید با برنامه ریزی دقیق و منسجم، و تلاش مستمر به تمامی اهداف تعیین شده در این حوزه دست یابیم.

معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک خاطر نشان کرد: بیش از یک دهه از آغاز حرکت و اندیشه ای که تلاش می کرد، متولیان سیستم بانکی را مجاب به استفاده از فن آوری روز دنیا در عرصه بانکداری الکترونیک کند، می گذرد و در حال حاضر مدیران صنعت بانکداری دریافته اند که می توانند با گسترش و بسط بانکداری الکترونیک نه تنها هزینه های خود را کاهش، بلکه درآمد بانک را افزایش دهند.

حسینی با بیان اینکه تکنولوژی و خدمات الکترونیک مسیر و آینده صنعت بانکداری و کسب و کار را تغییر می دهد و کار را برای مشتری سهل و آسان تر می کند، افزود: با به کارگیری خدمات نوین بانکداری علاوه بر ارتقاء بهره وری، رضایت مندی مشتریان نیز افزایش چشمگیری خواهد یافت.

وی در بخش دیگری از سخنان خود، ابراز داشت: همکاران و تیم یکدست استان کردستان با برنامه ریزی و تعیین اهداف و همچنین توجه ویژه به بانکداری الکترونیک توانسته است در سه سال گذشته در رتبه های برتر کشوری قرار گیرد و ان شالله این روند با استفاده از قابلیت های موجود و تقویت خدمات و فرآیندها  ادامه می یابد .

در ادامه، حسین ملا محمدی –رئیس اداره امور شعب استان کردستان – نیز بیان داشت: توجه به خدمات الکترونیک و تقویت این بستر از عوامل مهم سودآوری و همچنین رضایت مشتریان و آرامش خاطر همکاران می باشد و انشالله استان با برنامه ریزی و تلاش هدفمند همکاران بتواند همانند سنوات گذشته جزء استانهای برتر کشور باشد.

معاون فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک در این سفر از کارخانه داروهای گیاهی شفای کردستان نیز بازدید کرد و گفت: توجه و حمایت از تولید و اشتغال ملی و اقتصاد مقاومتی از اولویت های مهم و راهبردی بانک مهر اقتصاد می باشد و این امر می تواند خودکفائی کشور را تضمین نموده و باعث رشد و اعتلای اقتصاد ملی گردد.