عیسی امامی، عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در بازدید از شعب استان آذربایجان شرقی بیان داشت: شناخت ظرفیت ها و پتانسیل های اقتصادی و مالی استان برای جذب منابع بیشتر و افزایش سهم بانک از بازارهای هدف امری ضروری است و وجود داده های اطلاعاتی در این خصوص پایه اصلی برنامه ریزی ها است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، عیسی امامی، عضو هیات مدیره بانک به همراه یوسف نجدی مدیر امور استان ها برای بررسی و ارزیابی عملکرد شعب و شناسایی پتانسیل های اقتصادی منطقه به استان آذربایجان شرقی سفر کردند.
 
ارزیابی آمار عملکرد و فعالیت های انجام شده در خصوص بازاریابی، کنترل مصارف و پیگیری وصول مطالبات، بررسی نحوه اجرای انواع طرح های تسهیلاتی، تاکید به تسریع در پرداخت تسهیلات، شناسایی ظرفیت ها و پتانسیل های جدید جذب منابع قرض الحسنه، رعایت اصول مشتری مداری و تکریم ارباب رجوع و... از محورهای این بازدیدها بود.
 
عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در سفر به استان آذربایجان شرقی بر تنظیم برنامه های عملیاتی مستمر برای تحقق کامل اهداف و سیاست های بانک، جذب منابع در کنار پرداخت های مدیریت شده تسهیلات و نیز رصد مستمر نوسانات مطالبات و انجام اقدامات مناسب در این حوزه تاکید کرد.
 
عیسی امامی در بازدید از شعبه بستان آباد با اشاره به اهمیت طرح خیرخواهانه «همیاران مهر ایران» اظهارداشت: درک صحیح و بینش عمیق ایجاد شده در خصوص طرح همیاران مهر موجب پیشتازی آذربایجان شرقی در جذب منابع این طرح شده است.
 
وی در بازدید از شعبه اهر، تحلیل درست از ظرفیت های جذب منابع در سطح شعب را امری حیاتی دانست و تصریح کرد: تهیه لیستی از افراد تاثیر گذار و شناسایی مشاغل مرتبط با آنان می تواند ظرفیتی عظیم در جذب منابع ایجاد کند.
 
شایان ذکر است، در این بازدیدها یوسف نجدی مدیر امور استان ها ضمن بررسی آمار عملکرد شعب استان، رهنمودهای لازم در رابطه با بهبود فعالیت های کارکنان را بیان داشت.
 
رضا منافی آذر مدیرشعب بانک قرض الحسنه مهرایران در استان آذربایجان شرقی نیز گزارش مبسوطی از اقدامات صورت گرفته در راستای پیشبرد اهداف بانک ارائه داد.