رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: بانک پارسیان از سوی بانک مرکزی مسئول رسیدگی به مطالبات این سپرده گذاران شده است.

به گزارش خبرگزاری موج، محمدرضا پورابراهیمی با اشاره به نحوه پرداخت مطالبات سپرده گذاران ثامن الحجج، گفت: بانک پارسیان از سوی بانک مرکزی مسئول رسیدگی به مطالبات این سپرده گذاران شده است.
 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پرداخت مطالبات برخی از سپرده گذاران موسسه منحله ثامن الحجج انجام شده است، افزود: برای پرداخت مطالبات سایر سپرده گذاران نیز تدابیری اندیشیده شده و به زودی آن ها نیز تسویه حساب خواهند شد.
 
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به برخی مشکلات پیش آمده برای کارمندان این موسسه منحله، تصریح کرد: کمیسیون اقتصادی مجلس به زودی به موضوع حل و فصل مشکلات این کارمندان نیز ورود خواهد داشت.
 
پورابراهیمی با بیان اینکه بانک پارسیان در خصوص به کار گیری کارمندان موسسه ثامن الحجج تابع دستور بانک مرکزی بوده است، گفت: مشکلاتی از قیبل میزان حقوق پرداختی برای این کارمندان در راستای اشتغال در بانک پارسیان دستورالعمل بانک مرکزی بوده و این بانک مجری بوده است.
عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج