حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درخشان، نماینده دفتر ولی فقیه شهر کاشان با اشاره به اهمیت بیمه در جامعه اسلامی گفت: در سوره رعد آیه 23 به افراد با ایمان اشاره شده است، این افراد نه تنها خودشان از ایمانشان بهره مند می شوند بلکه نزدیکان آنها نیز مورد توجه قرار می گیرند. بیمه نیز با توجه به عوایدی که برای افراد و نزدیکان آنها دارد مصداق این آیه شریفه است.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، وی در مراسم افتتاح ساختمان جدید شعبه کاشان اضافه کرد: با توجه به پیشرفت تکنولوژی پیچیدگی های جامعه امروز بیشتر شده و بالطبع ترس از آینده نیز بیشتر شده است. در دنیای مدرن بیمه ترس از آینده را کم کرده است. متأسفانه برخی تعبیرهای خوبی از بیمه ندارند و فکر می کنند چون بیمه دارند هر طور که بخواهند می توانند رانندگی کنند و با این فرض که بیمه خسارتها را جبران می کند از خدمات آن سوء استفاده می کنند.

نماینده دفتر ولی فقیه شهر کاشان خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم از بروز حادثه جلوگیری کنیم اگر حادثه ای پیش آمد از بیمه استفاده کنیم تا هم شرکت بیمه توان جبران خسارتها را داشته باشد و هم اینکه افراد زیان دیده خسارت خود را به راحتی دریافت کنند.

وی در پایان گفت: حس اطمینان و آرامشی که بیمه به مردم می دهد بزرگترین خدمت به جامعه است.

 

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج