نهمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری کیش (اینوکس 2017) شامگاه دوشنبه هشتم آبان در مراسمی با حضور بانک تجارت در محل مرکز نمایشگاه های بین المللی کیش افتتاح شد.

به گزارش خبرگزاری موج به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک همراه با شرکت های هولدینگ مالی خود با حضور در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای بانک در حوزه خدمات الکترونیک و حمایت از بخش های مختلف اقتصادی کشور را در معرض بازدید کنندگان قرار داده است. کارشناسان حاضر در غرفه بانک تجارت در بخشهای بازاریابی، بانکداری شرکتی، مدیریت سرمایه گذاری، طراحی و توسعه محصول، باشگاه مشتریان، بیمه تجارت نو، شرکت کارگزاری بانک تجارت و شرکت سیمرغ تجارت ضمن مذاکره با چندین شرکت سرمایه گذاری خارجی، آخرین برنامه های این بانک در زمینه حمایت از بخش های مختلف اقتصادی را ارائه و به سوالات بازدید کنندگان در هر یک از حوزه های مالی و سرمایه گذاری پاسخگویی می کنند.

محمدی رییس سازمان بورس و اوراق بهادار ایران، همتی رئیس کل بیمه مرکزی، کاپیتان جدیدی مدیر عامل شرکت کیش ایر و محسنی مدیر عامل شرکت سپرده گذاری مرکزی از جمله بازدید کنندگان از غرفه بانک تجارت در روز نخست برگزاری این نمایشگاه بودند.

گفتنی است نهمین نمایشگاه معرفی فرصت های سرمایه گذاری ایران طی روزهای 8 تا 11 آبان در جزیره کیش در حال برگزاری است.

عضویت در کانال تلگرامی خبرگزاری موج