موج
کدخبر : ۳۹۴۴۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-394436

محمد کریمیان:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام از شناسایی 233 مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در این مدت 4 نفر نیز بدلیل ابتلا به کرونا فوت نموده است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، دکتر محمد کریمیان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام افزود: عدم رعایت پروتکل های بهداشتی، سهل انگاری کرونا،عدم رعایت مصوبات ستاد استانی کرونا، شرکت در مراسمات عزا، شب نشینی های خانوادگی  و غیره باعث افزایش تعداد بستری ها و مبتلایان در این استان شده است.

 وی با بیان اینکه افزایش تعداد مبتلایان، بستری ها و فوت شدگان نگران کننده است و زنگ خطری است که این استان را تهدید می کند، اظهار داشت: خطر کرونا در استان ایلام جدی است و می بایست آحاد مختلف مردم با پیشگیری و رعایت پروتکل های بهداشتی از شیوع آن جلوگیری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام با اشاره به اینکه از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون 54 هزارو 942 نفر در مناطق شهری و روستایی استان مبتلا شده است، تصریح کرد: طی 24 ساعت گذشته تعداد 233 مورد مثبت جدید بیماری کرونا در استان شناسایی شده است.

کریمیان با بیان اینکه در 24 ساعت گذشته 4 نفر در شهرستانهای ایلام، چرداول، ایوان و آبدانان در اثر کرونا فوت نموده است،خاطرنشان کرد: متاسفانه در24 ساعت گذشته 4 مورد فوتی ناشی از بیماری کرونا در استان داشتیم و مجموع فوت شدگان ناشی از کرونا تا این لحظه 969  نفر می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها