موج
کدخبر : ۳۸۹۹۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-389992

سردار جمال شاکرمی تاکید کرد:

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اشاره به اینکه برای پیشرفت و توسعه باید همه دست به دست دهیم و ایران اسلامی را آباد کنیم ،گفت: نظام جمهوری اسلامی بر اساس ارزش های اسلامی حرکت خواهد کرد که در راستا نقش خبرنگاران بسیار محسوس است.

به گزارش خبرگزاری موج ایلام، سردار جمال شاکرمی فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که در محل مجتمع فرهنگی لاله برگزار شد،افزود: مجاهدت و تلاش خبرنگاران در انعکاس دستاوردهای نظام ستونی است و این قشر درعرصه های مختلف اطلاع رسانی از جمله کرونا و غیره ازهیچ کوششی دریغ نکردند.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی در گام دوم خود برای رسیدن به آرمان ایجاد تمدن نوین اسلامی نیازمند حرکت جهادی مسئولان و حمایت مردم برای رشد،بالندگی و خودکفایی در همه عرصه ها است،اظهار داشت: بدون شک در این مسیر خبرنگاران به عنوان بخش مهم و تاثیر گذار از نخبگان جامعه ، نقش ویژه ای در هدایت کارگزاران و دلگرمی مردم بر عهده دارند.

فرمانده سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام با اشاره به اینکه وقتی اقتدار یک کشور مانند ایران در رقابت های جهانی مقابل چشم همه به نمایش گذاشته می شود،باید به آن افتخار کنیم،تصریح کرد: قهرمانی المپیک جواد فروغی مشابه اهتمام فرمانده هان دوران جنگ است و باید همه با این قهرمانی افتخار کنیم.

سردار شاکرمی با بیان اینکه جواد فروغی از دل ارزش های اسلامی بلند شده است،خاطرنشان کرد: این ورزشکار شایسته ایلامی درعرصه های مختلف از جمله جهاد سلامت هم تلاش کرد تا بتواند خدمتی به بیماران کرونایی کند

وی بدلیل آگاهی و بصیرت رسانه ها از تمامی خبرنگاران استان قدردانی کرد وگفت: همه ما امروز با هرگرایش سیاسی و فکری باید در کنار هم برای عبور از موانع و سختی ها قرار بگیریم و به فضل خدا با تلاش جوانان این مرز و بوم تمامی مشکلات رفع خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آخرین اخبار گروه

دیگر رسانه ها